Shrnutí sezóny

ZZVJ
Sézónu jsme jako obvykle zahájili Zkouškami základního výcviku jezdce. Z našeho klubu ZZVJ složila dvě děvčata u nás a později jedna dívka v Humpolci.

I. Hobby závody Havlíčkův Brod
Letošními prvními závody byly Hobby závody, které jsme pořádali 16. 6. na závodišti u Přehrady. Přední místa v soutěžích obsadili Karolína Švecová s Twiggy, Eliška Cyrusová s Lamíkem a ve vyšších soutěžích Karel Vodvárka s Unitou 6.

II. Hobby závody Havlíčkův Brod
Naše druhé skokové závody byly také i pro jezdce bez licencí. Na prvním místě v 70 cm a na druhém v 80 cm se umístila Ester Schwarzová s Twiggy. V Z se na prvním místě umístil Karel Vodvárka s Unitou.

Vilémov
Letošní sezónu jsme jako každoročně zakončili na Chovatelském dni ve Vilémově. Zde se mladší členi našeho klubu zúčastnili jízdy zručnosti a parkuru do 60 cm.

ROK 2018

Akce, které budeme v tomto roce pořádat:
15. 4. - ZZVJ
16. 6. - Hobby skokové závody